| ellamykella a întrebat:

Hey all! Am creat o pagina " connect-r " pe facebook si nu stiu cum sa editez la informatii si celelalte, cei care ati mai creat pagini stiti cum ati editat, locul natal etc...sau macar imi puteti trimite un site cu absolut toate informatiile despre el : manager, data lansarii, casa de discuri, impresar, contact presa, etc si ce mai trebuie, plsss help! funda + vot pentru cel care ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| alecsa91 a răspuns:

Buna, draga mea!
Ma numesc Alexandra si sunt presedinta fanclubului Connect-R! Ma ocup de tot ce tine de promovarea online a acestuia, inclusiv si facebook! La inceputul anului trecut, am creat o pagina OFICIALA, de care Connect-R a luat la cunostinta! Avem o multime de prieteni care au dat like, care sunt fani ai paginii! De acolo, fanii pot afla tot ce e nou si fresh si pot sta de vorba cu artistul lor preferat! Prin urmare, in loc sa faceti pagini inutile, fara sa stiti despre ce este vorba, vizitati pagina oficiala si astfel ajutati si la cresterea nrului de fani! Ca sa administrezi o pagina, trebuie sa fii in primul rand fan, iar ca sa fii fan trebuie sa ai habar despre viata si activitatea artistului in cauza. Doi la mana, pagina isi are rostul de a informa fanii, prin intermediul ei artistul si fanii tin legatura! Iar pentru asa ceva, exista deja o pagina! Asa ca te rog insitent, sterge pagina pe care ai creat-o si hai alaturi de noi pe pagina oficiala Connect-R! Pagina care, repet, a fost luata la cunostinta de Stefan (Connect-R). In alta ordine de idei, are userul si parola, intra si scrie pe ea, citeste tooate parerile de acolo etc...Si imi da mie, personal, surprize pentru fani, ca sa le postez acolo! Ma stiu cu el de 4 ani, si timpul si-a spus cuvantul! Intra aici :
http://www.facebook.com/pages/CONNECT-R-OFFICIAL/117338844949201?sk=wall, da un like si alatura-te noua!
Da si add la alexa_miakiss daca vrei, pentru a tine legatura! Nu ti am zis cu rautate ce ti am zis, dar daca suntem fani ai aceluiasi artist, trebuie sa promovam ce e pur, oficial si original @! Te pup