| FallingRain a întrebat:

Hey am auzit o melodie la televizor, nu mai stiu cum arata videoclipul, dar in versuri spunea ceva de genul "What's the worst that I can say?/Things are better if I stay/So long and goodnight..." Imi spuneti va rog cum se numeste? Dau funda sigur...

7 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

My Chemical Romance - Helena
http://www.youtube.com/watch?v=KSNKCfxcYvE
funda?:*

| FallingRain explică:

WOW nu credeam ca primesc raspunsuri asa repede :O:O:O
Ma rog, stiam deja cum se numeste melodia, doream doar sa fac un test. Daca nu ma credeti puteti sa imi puneti un infinit de intrebari despre trupa la moon_girl. pinkfly, sa vedeti ca e adevarat happy Acum m-am convins, au foarte foarte multi fani. Asta ma face sa dorm mai linistita. In orice caz, toate raspunsurile date pana acum primesc ceea ce merita.

| Elenna_4537 a răspuns:

My Chemical Romance - Helena.

http://www.youtube.com/watch?v=KSNKCfxcYvE.
Sper ca te-am putut ajuta.

| ea_6589 a răspuns:

My chemical romance -Helena :X:X:X

| Smile_5509 a răspuns:

Tu ai auzit de funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helena - My chemical romance.