| Smiley a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu ce parere aveti despre Smiley si Bill Kaulitz[Un indiciiiiiiiuu pentru cine vrea funda':I Il ador pe Smiley si pe bill il urasc]

Răspuns Câştigător
| Sakina a răspuns:

Iti spun sincer ca Smiley a fost primul meu cantaret preferat. Imi plac mult melodiile lui si mai ales ma atrage personalitatea lui. Cum zambeste mereu si glumeste. Si numele de scena, respectiv "Smiley", spune multe despre el. Pare un baiat foarte simpatic, nu rautacios cu un simt al umorului bine dezvoltat

13 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Să vă luăm pe rând, copiii moşului.
@LifeIsAJoke
Normal că nu îţi place rock-ul, dacă tu consideri TH rock. E o trupă de gay, care nu au ce face şi pe care îi chinuie talentul, aşa că s-au decis să cânte.
@Jelli
De acord cu tine
@MAndreea99
Sorry, TH nu cântă rock.

| Sconcsiş a răspuns:

@Jelli
Cică (according to Wikipedia) TH e trupă de pop-rock. Probabil cântă acelaşi "pop-rock" ca şi Jonas Brothers şi alţi "rocheri".
Nici eu nu mă omor după punk. Ascult rar câte o melodie, două de la Sex Pistols

| Sconcsiş a răspuns:

Aşa, şi? TH e o trupă de rahat, indiferent că produce rock, pop, manele. Sunt nişte emo afoni care urlă pe scenă, îmbrăcaţi ca nişte gay

| adi227 a răspuns:

Si mie imi place smaili dar si bill

| MAndreea99 a răspuns:

Sunteti niste stricate Bill e cel care are cel mai tare look chiar daca este extravagant e super! Rock-ul este un gen de muzica foarte bun si apreciat. Bill are si el un zambet foarte frumos si ma topesc cand il vad.

| MAndreea99 a răspuns:

@sconcs, sa mori tu ca TH nu e o trupa rock

| MAndreea99 a răspuns:

Sunte-ti...ce sa mai comentez

| MAndreea99 a răspuns:

E trupa Rock nu ma mai contaziceti ca peste tot se spune asta!

| MAndreea99 a răspuns:

Hmm...afon esti u, gay la fel tot u esti...iar emo nu am nimic ca i-ai facut emo pentru ca sunt

| LifeIsAJoke a răspuns:

Smiley ok, Bill iach.laughingNu imi place rok-ul si sunt si foarte comerciali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley era destul de bun în Simplu de demult.
Bill Kaulitz? Ah. Mă doare burta când aud de măscăriciul ăla comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@MAndreea99,
Să știi că sconcs are dreptate. Este de fapt o trupă pop-punk. Eu de felul meu urăsc punk-ul, mi se pare cel mai mare kitsch.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În gen este @sconcs. Dar ce facem cu calitatea?