| Smiley a întrebat:

Hi! Ce parere aveti despre Smiley? Dar despre Bill Kaulitz?

Răspuns Câştigător
| AlExXa_1969 a răspuns:

Paaii Smileey e chiar super tare.il adoor.insa Bill kaulitz e chiar ciudat.mie una nu`mi place deloc. insa nu judec persoanele care asculta genul asta de muzica.bine singura persoana care o judec e cristina deoarece e o descreeratalaughing)

10 răspunsuri:
| Smiley explică:

Heyy @AlExXa esti soooooper tare!

| THhumanoidTH a răspuns:

@TokioHotel ai dreptate!
Bill este mai mult decat perfect...iar Smiley nici de perfect nu este aproape!laughing
Bill este minunat iar Smiley NU!
@emydaisy, bine zis.Bill chiar trnsmite mesaje fanilor nu ca Smiley, haide sus pe mese sa dansam...laughinglaughinglaughing
Bill se imbraca de mii de ori mai bine decat Smiley al tau...are propriul sau stil,si nu copiaza pe nimeni!
Smiley are par pe burta iar Bill NU,deoarece Bill stie sa se ingrijeasca! Foloseste multe produse pentru a avea pielea fina,foloseste deodorant si multe chestii!
Cum a spus @emydaisy are multi fani in Japonia si o multime de alte tari! intreaba u un japonez daca a auzit de smiley ca incepe ala sa rada!
Stii ce frumoase sunt concertele lor? Fanii sunt minunati se bucura ca isi vad idoli, si sunt extraordinari! In Germania concertele sunt minunate, crede-ma stiu bine ce zic.De fapt toate concertele lor sunt AMAZING!

| THhumanoidTH a răspuns:

Stii cum e sa stai fata-in-fata cu Bill? are un glas asa de dulse...

| BloodyDress a răspuns:

Smiley mi se pare okeyhappy sigur, chiar imi placehappyemana o stare de buna vointa prin cantecele salehappy si exact aici vine opusul.Bill Kaulitz.ca om nu imi place de el, nu imi place stilul lui, nu imi place de el dar in formatie (nu zic ca imi place tokio hotel) mai are si unele dati cand are melodii destul de bune dar daca ar fi sa aleg cred ca l-as alege pe smiley pentru ca...nu stiu.e mai vesel si emana o cu totul alta stare de spirithappy

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Uneori, Smiley nu imi place deloc, uneori foarte mult.
Cat despre Bill Kaulitz, e super tare!happylaughing
Mult mai mult decat Smiley!

| Norocknolife a răspuns:

Bill Kaulitz e perfect, minunathappyputin zishee hee.Si Smiley e dragut...dar Bill nu se poate compara cu nimelove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley e super din toate punctele de vedere big grin e ft comic, are mel ft bune si emana energie pozitiva tongue si Bill Kaulitz e ft bun. avand in vede ca am fost fana TH. are un stil mai ciudat dar totusi e strain pe cand Smiley e de-al nostru happy dk ar fi sa fac o comparatie intre ei 2 as zice ca Smiley e cel mai bun big grin parerea mea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-au explicat prietenele mele @THhumanoidTh si @emydaisy dc il alegem pe Bill! Ce rost mai are sa iti spun si eu acelasi lucru de 10 0ri...si asa nu intelegi!
Deci BIll Kaulitz!

| MioaraParalescu a răspuns:

Nici nu am auzit de Bill Kaulitz cred ca este un retardat laughing
Smiley macar e mai cunoscut.

| emydaisy a răspuns:

Logic ca Bill Kaulitz! Este de mii de ori mai frumos,imi dulce si mai scump,decat bestia aia de Smiley despre care zici tu ca e frumos!
Bill se imbraca si bine,este cool are un glas superb,iar Smiley nu are calitatile lui!
Este celubru in toata lumea,are fane in Japonia si in alte mii de tari, iar Smiely NU! Du-te si intreaba un japonez daca a auzit de Smiley ala ca incepe ala sa te injure si te mai face si nebuna!
laughinglaughinglaughing
Prin piesele lui Bill transmite un mesaj fanilor, nu ca Smiley hai sus pe mese sa dansamlaughinglaughinglaughing
BILL KAULITZ