| claudya14 a întrebat:

Hey buna TPU! stiti melodia tabba regrete? am o intrebare muzica de pe fundal e de la chitare? as vrea sa o invat s'o cant si la chitara, e greu? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Andrei_Lupsan_1986 a răspuns:

Salut Claudya... Da! Piesa incepe cu o tema la chitara formata din 4 acorduri care se continua pe tot parcursul piesei. Nu ar trebui sa fie greu sa inveti formula asta chiar si daca esti incepatoare. Bafta

| Tabba a răspuns:

Acordurile corecte sunt:La minor(Am) - Fa major(F) - Do major(C) - Sol major(G), iar bataia este JJSSJS.