| lerock a întrebat:

Hey c:! ce grupe deathcore.death metal, metalcore, post-hardcore puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toţi prietenii mei care ascultă rock şi metal( vreo 4 ) ascultă şi core şi mi-au tot recomandat piese şi trupe, dar nu m-a atras niciodată subgenul ăsta.
Încă sunt în căutare de o trupă bună core, dar nu cred că am şanse să găsesc vreuna. Nu îmi plac tehnicile folosite, mai ales screamo.

| Ƨirenia a răspuns:

Behemoth

| lerock explică (pentru Ƨirenia):

Si asa e trupa mea preferata :}

| Ƨirenia a răspuns (pentru lerock):

smug

| BiaIoana98 a răspuns:

Incearca: The Acacia Strain, The red shore, After the Burial, All Shall Perish, Throught The Eyes of The Death si bineinteles preferatii mei de la Black Veil Brides, Marilyn Manson si ceva romanesc daca vrei:Trudabig grin sper ca vor fi pe gustul tau sau macar asa cum ai speat.