| EsteraIulia1918 a întrebat:

Hey, caut melodii pentru orga, clasice sau moderne, dragute, dar usururele- titluri, de melodii pe care le-ati auzit, sau le stiti, iar pentru funda, cat mai multe variante super, plus site-ul cu partiturilaughing mersi mult!happyhappy

3 răspunsuri:
| DarkChocolate94 a răspuns:

Cauta de la katy perry, lana del rey, sam smith..am vazut ceva melodii faine. Acuma, tu trebuie sa iti alegi ce iti place de acolo. Gasesti pe net partituri sau pe aplicatia,, piano,,. Sper ca am ajutat. Spor la cantat! happy

| EsteraIulia1918 explică (pentru DarkChocolate94):

Mersi, insa nu-mi plac melodiile de genul asta... katy perry, in stilul modern, cu tobe si din astea, dar nu stiu cum e la pian, deci mersilaughing

| EsteraIulia1918 explică (pentru DarkChocolate94):

Mersi, am gasit o melodie pe care as vrea s-o invat, eventual doua, dar... nu... in finelaughing))))