| anonim_4396 a întrebat:

Hey, caut un film cu un baiat care intra in coma, si in coma se indragosteste de o fata si se plimba impreuna traiesc o poveste frumoasa, si daca imi aduc bine aminte se trezeste din coma, pleaca din spital si porneste in cautarea ei!
scuze de categorie dar imi doresc mult un raspuns.
Funda big grin

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Când eşti în comă te poţi îndrăgosti? straight face
Ai habar ce înseamnă comă?

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Woodenpints91):

Auzi,e posibil sa fii tu de o inteligenta iesita din comun, dar da lectii in alta parte, era in coma si asa in coma lui a visat pe fata asta si se indragosteste de ea, multumit? Daca nu, cauta tu perfectul in alta parte...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Când eşti în comă nici macar nu poţi visa. straight face

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Woodenpints91):

Poti visa, nu poti visa. Asa era filmul

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Îmi place că ştii să argumentezi.

| JustLikeHeaven a răspuns:

Stiu un film asemanator in care fata intra in coma, nu baiatul.E un film super fain;) Just like heaven se numeste.
http://cinemaxx.rs/film-just-like-heaven-video_035fdfe4d.html
si nu stiu exact daca tie iti apare acolo jos sub film SURSA 2. Daca iti apare sursa 2 atunci da clik acolo si filmul se incarca mult mai repede.

| Àηđяεëa a răspuns (pentru JustLikeHeaven):

Mersi de raspuns, dar nu este ce caut
stiu si filmul acesta, este dragut :*