| Ami97 a întrebat:

Hey! Ce faceti? As vrea sa stiu ce parere aveti, care e mai talentata dintre Ariana Grande si Selena Gomez iar din tara la noi as vrea sa stiu care va place mai mult dintre Inna, Lora si Andra.

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Dintre Ariana si Selena, imi plac cam la fel de mult, diferenta este ca Ariana are melodii mai cunoscute, apare des la tv, spre deosebire de Selena pe care am vazut-o foarte rar. Dintre romance, cel mai mult imi place Inna, imi plac toate melodiile ei (hai sa zicem cu o exceptie, maxim 2), e frumoasa si foarte cunoscuta in strainatate. Si Andra imi place, apreciez la ea faptul ca are voce si uneori nu iti poti da seama daca face playback sau canta live, dar in ultimul timp, melodiile ei lasa mult de dorit, asa ca o prefer pe Inna fara discutie.

| Ami97 explică (pentru BlackEyedGirl):

Ai dreptatewinking Mi-a placut raspunsul tau si de aceea ti-am dat funda happy

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Andra le bate pe toate, ma rog daca n-ar canta uneori manelisme. Selena Gomez e o gluma aproape la fel de proasta ca si Bieber ala.

| Sociopat a răspuns:

Cel mai mult imi place de mama.Nu canta ea dar cand le-o da o palma de femeie imbecilelor astora plang ingerii de fericire.

| SweetMinion a răspuns:

Selena Gomez si Andra happy

| AlicEcila a răspuns:

Andra si Selena Gomez. Funda?