| zmeurica90 a întrebat:

Hey! Cine-mi poate zice si mie mai multe trupe rock in afara de Bon Jovi, Guns N' Roses, Scorpions, Nirvana si Aerosmithbig grin?
Cine spune cele mai multe primeste fundita! Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| Katherine † Pierce a răspuns:

Pink Floyd,Ac Dc,Alice Cooper,Bad Company,Billy Idol,Arch Enemy,Beck,Black Sabbath,Bruce Springsteen,Bryan Adams,Chris Rea,Cargo,Creedence Clearwater Revival,Deep Purple,Def Leppard,Destruction,Dimmu Borgir,Dire Straits,Disturbed,Dope,Europe,Firehouse,Foreigner,Gary Moore,Genesis,Godsmack,Inxs,Iron Maiden,Joan Jett,Judas Priest,Kiss,Korn,Korpiklaani,Kreator,Led Zeppelin,Lenny Kravitz,Manowar,Megadeth,Metallica,Oasis,Overkill,Ozzy Osbourne,Pantera,Phoenix,Poison,Queen,R.E.M.,Red Hot Chili Peppers,The Rolling Stones,Saxon,Skid Row,Slade,Slayer,Slipknot,Sonata Arctica,Steve Vai,Styx,The Beatles,The Doors,The Kinks,The Pretty Reckless,The Who,Tom Petty,Twisted Sister, U2, Uriah Heep,Vama Veche,Van Halen,Venom,Warrant, White Lion, Whitesnake...

Cam asta ascult eu laughing sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Kiss, Def Leppard, Whitesnake, Cinderella, Poison, Dokken, AC/DC. Deep Purple, Led Zeppelin, White Lion, Motorhead, Lion, Dio, Twisted Sister, Lake of Tears, Van Halen, Iron Maiden, King Crimson, Pink Floyd, The Eagles, Cream, The Police, Jefferson Airplane, Hibria, Manowar, Gamma Ray, Helloween, Reckless Love, Crashdiet, Survivor.

| Necrophagist a răspuns:

Ba voi chiar ii scrieti? Exista idiot's guide...

| Bogdanux a răspuns (pentru Necrophagist):

In ziua de azi se vrea mura-n gura mai mult.Nu ca ar fi ceva rau...

| zmeurica90 explică:

Mersii tuturor. Toate raspunsurile au fost de ajutor big hug

| Skett a răspuns:

Rammstein, Metallica, Slipknot, System of a Down, Trivium, HIM, Manowar, Apocalyptica, Bullet for my Valentine, Linkin Park, Powerwolf, The Used, Mrderdolls da mie cel mai mult imi place Rammstein, a si daca tot suntem aici incearca si Iron Maiden nu e stilul meu da e o trupa faina