| brokegirl a întrebat:

Hey guys:*
nu stiti un site de pe care pot sa imi download-ez niste melodii pentru telefon gratis? Mersi oricum big grinwinking

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/ trebuie doar sa stergi linkul pe care il ai acolo si sa il atasezi pe cel al, elodiei luat de pe youtube. spor!

2 răspunsuri:
| a răspuns:

:-)) am vurut sa spun melodiei da uite ce a iesit!:-)) scuze da nu am verificat...:-))

| a răspuns:

Din nou eu...nu mai scapi de mine am uitat sa zic ca daca nu poti sa iti pui melodii cu video pe telefon trebuie sa dai convert video si tio trece din video in audio...