| RazaDeLumina a întrebat:

Hey-hey am o intrebare.
Stei cineva reviste din Romania care contin postere J-rock?puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Postere cu jrock găseai câte vrei în Popcorn. Păcat că l-au scos. Bravo nu pun, cel puţin cât îmi luam eu nu. De aia nici nu mi-am mai luat. Eventual, încearcă să faci rost de numere mai vechi de la Popcorn. Aveau o sumedenie de chestii legate de jrock, articole, ştiri. Totuşi, nu prea cred că se găsesc aşa uşor... Baftă oricum şi bravo pentru că-ţi place jrock-ul!

| RazaDeLumina explică (pentru Kesariona):

Am auzit si eu ca s-a desfintatsad l-au cumparat Bravo, iar cei de la bravo nu pun postere ca am si eu ogramada de reviste de la eisad.Si da chair imi place la nebunie:Xbig grinin fericire am reusit sa fac rost de un poster cu Screw de la o colega de liceu[am aflat ca mai sunt si alti oameni ca mine chair daca nu in orasul meurolling on the floor)] mi-a spus ca mi'l da ea:X

| Demise a răspuns:

Am auzit că apare Popcorn din ianuarie, sper să fie adevărat zvonul. Dacă apare, găseşti acolo o mulţime de postere. big grin

| RazaDeLumina explică (pentru Demise):

Wai! >=< daca e adevarat primesti fundita! laughing chiar as vrea sa apara din nou!

| Demise a răspuns (pentru RazaDeLumina):

Am trecut azi pe la chioşcul de ziare dar am uitat să întreb laughing

| RazaDeLumina explică (pentru Demise):

Eu m-am uitat ca disperata si nimic laughing M-am facut si de ras pe acolo ca aia de la chiosc nu auzise in viata ei de asa ceva >.

| PinkPanter a răspuns:

Cauta aici http://jrock-romania.livejournal.com/ sau poti sa tragi la imprimanta de aici https://www.google.com/......ps?/search

| RazaDeLumina explică (pentru PinkPanter):

Mi-ar fi placut sa nu fie la imprimanta nu e acelasi lucru cu un poster adevarat dar mersi oricum iar acel site il siu:*

| Lakrimytheînger a răspuns:

Pai am auzit de Bravo si Popcorn! Mie imi place Bravo pentru ca are toate noutatile din showbizz-ul american si romaN(plus postere)stiu asta fiindca varamea de 15 ani arwe usa de la camera plina cu postere de la Bravo si Popcorn!

| RazaDeLumina explică (pentru Lakrimytheînger):

Pai si eu stiam de Popcorn dar s-a desfintatsad iar ultima data acnd am luat Bravo [vara trecuta nu avea nici un postersad]Multumesc oricum:X