| Ahaaaa a întrebat:

Hey!
Imi place sa cer pareri in legatura cu muzica...
Nu de mult am pus o intrebare legata de genuri de muzicawinking
Acum sa vedem si cantareti/formatii
Deci ce parere aveti despre:
. Paramore
. Linkin parca
. Rihanna
. Shakira
. New boyz
. Snoop Dogg
. Justin Bieber
. Iyaz
. Sean Kingston
. Miley Cyrus
. 50 cent
. Eminem
. Drake
. B. o. b
. P. Diddy
. Dr. Dre
. Lady Gaga
Si in final ca sa va starnesc rasul...
. GUTA [manelaru']

Funda la cel cu rasp. asemanator cu ce as raspuns. eu, vot la toata lumea
P. S: Multi din cei enumerati mai sus nu imi plac si i-am pus doar pentru ca sunt idolatrizati de multi coptilasi mai... mnoh big grin
Deci astept si pareri negative si >critici- chiar daca nu e prea frumos big grin
Aaa... si nu i-am pus intr-o anumita ordine. Cum mi-au venit in minte
Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Majoritatea din astia imi plac si mie in afara de :Justin B.si Gutzalaughing

6 răspunsuri:
| geolovesedward a răspuns:

Rockerii super tari, eminem si b.o.b. tari, restul' asa si asa, justen beberon si gutza puta de maimuta = ura! f**ca them!

| geolovesedward a răspuns:

Era f**ca them scuze!

| Bastet a răspuns:

La unele mi-e scărbă să răspund

| LadyInBlack a răspuns:

Pai :
. Paramore- Ascultam inainte sunt o trupa bunicica
.LP- Canta fain, au versuri interesante
. Rihanna- Are voce, dar nu ii ascult melodiile decat daca se aude de la vecina si am mp4 descarcat
.Shakira- Idolul meu cand eram mica laughing are voce grozava si se indoaie de raman o.o. Acum nu mai ascultoh go on
.New Boyz- Aaaa nu stiu.
.Snoop Dogg- Cam dubios tipullaughing
.Justin Biberon- L-as decapita. Polueaza mintile fetelor calora abia le-a dat puful la putahee hee si nu numai.
.Iyaz- Are voce de gay. straight face
. Sean Kingston- Las-o mai moale cu fastfood-urilehee hee. Vocea e ok, dar nu ascult.
. Miley Cyrus -Hannah Montana asta a uitat ce era o data si cum i-a dat taticu niste aripioare cum se crede vulturlaughing. Nu o suport, oimi da o senzatie de greata.
.50 cent- o.o E evadat din puscarie? Ma sperie tipul...
.Eminem- E ok, nu am ce comenta.
. Drake- Cica are voce faina, sicera sa fiu nu ascult, nu-mi dau cu parerea.
.B.o.b- Nu ascult.
.P. Diddy- Imi place cum suna numele lui laughing, are voce buna, ascultam acum cativa ani.
.Dr. Dre- thinking
. Lady Gaga- Prea I don't want to see ciudata. Cu trecerea timpului melodiile ei sunt tot mai ciudate si ea la fel. Prea se crede regina muzicii pop (Madonna)
. Si regele Gutana rolling on the floor - Ahh asta e ala care facea misto de rock'eri straight face P#*@^ ma-si de cioroi. Mi-e scarba. Nu s-a inventat inca un cuvant prin care sa imi exprim dispretul fata de el si neamul lui infect. straight face

| Ahaaaa explică:

Bastet -> Sincera sa fiu si mie mi-a fost greata sa ii mentionez pe unii dintre ei big grin

| Yumi_4923 a răspuns:

Deci o iau pe rand:
1.Paramore-super
2.Linkin Park-din nou super
3.Rihanna-e genul de melodii care le da mai mult pe la TV.Mie nu'mi place.
4.Shakira-canta bine.dar nu'mi place.
5.New boyz-nu prea.
6.Snop Dogg-hmm.canta bine.nu prea ascult.
7. Justin Bieber-gay gay gay.e un ratat.
8. Iyaz-e un fel de Guta.mie asa mi se pare.e oribil.
9.Sean Kingston-e un gras.umflat.Da'l naibii.
10.Miley Cyrus-Are voce.Dar e ciudata.
11.50 cent-e gen hip hop.E asa si asa.
12. Eminem-canta bine n'am ce zice.
13. Drake-baiatu' asta canta fain.
13.B.O.B-E cool.Canta fain.Bine eu nu prea ascult.
14.P.Dyddy-Hmm.traficant de droguri.Nu prea.
15.Dr.Dre-Canta binisor.
16.Lady Caca-Asta e o satanista proasta.Care vrea sa o intreaca pe Beyonce.Da'o naibii.
17.Nenea Manea-prostul naibii,tampitul,idiotul, cretinul, etc.
Sper sa te fi lamurit cat de cat.; D.