| GizZa a întrebat:

Hey, imi puteti spune mai multe ddespre trupa brokencyde si dot dot curve?

5 răspunsuri:
| OneMoreChance a răspuns:

Brokencyde rocks :X:X pai ce e de zis sunt niste drogati dar canta supper :X:X pe ala cu parul incretit jumate blond jumate negru il cheama Se7en si pe ala care canta mai mereu il cheama Mikl dupa au mai venit 2 care tipa mai mult nu stiu exact cum ii cheama. Brokencyde canta screamo-crunkcore. funda?

| Anino a răspuns:

Brokencyde canta Screamo Crunkcore, Au cateva melodii faine... chiar daca am toata discografia lorrolling on the floor

| Anino a răspuns:

Da stii poti folosii si www.en.wikipedia.org si cauti la search tot ce vrei
:)
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, de Dot Dot Curve sincer nu stiu nimic. Dar Brokencyde iti zic ca's o trupa de crunkcore, s'au format in 2006, in New Mexico daca nu gresesc. Intai au fost Mikl si Se7en, apoi au venit si Antz si Phat J, dupa c trupa a fost promovata pe net. happy
Dar gasesti mai multe detalii pe wikipedia ^^

| Oomph a răspuns:

Hey!big grin Brokencyde sunt AWESOME! De cate ori ii ascult ma apuca topaiala \m/