| Element25 a întrebat:

Cine asculta brokeNCYDE, JJ Demon, B. V. B si Dot Dot >Curve?:
Puteti sa-mi spuneti cele mai noi melodii?happy

6 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

The Legacy, Fallen Angels -> B.V.B

| Element25 explică:

AudImagini nu e nici o legaturalaughing
canta genuri diferite de muzica
Pe mine ma intereseaza noile melodii de la aceste formatiibig grinDC, BC13, BVB si de la cantaretul JJ Demonwinking

| Element25 explică:

@AmphetamineGirl albumul de la BVB il stiu.normal ca-l stiu:X
de la BC nu stiam noile melodiistraight face

@Lolitaaa multumesc>:d

| AudImagini a răspuns:

ămmm *cănfiuzd*

Care e legăture dintre BVB şi ăia de la Brokencyde?

| AmphetamineGirl a răspuns:

Pai de la BvB noul album-set the world on fire. e imposibil sa nu il stii daca esti fan adevarat:X. Si de la BC13 e ala DJ SKU present BC13(the 2011 mixtape). Fundaaa? puppy dog eyes

| Lolitaaa a răspuns:

De la brokeNCYDE: in love with da game,a.m,around da world, pothead, 2 night