| Anonim134 a întrebat:

Hey oameni buni.este o melodie nu stiu cum se cheama. dar in video este un negru, si o broscutza mik la sfarsit.cum se cheama stie careva? un link ceva?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se numeste,, Alice''-Avril Lavigne.
Intra pe www.youtube.com si cauta,, avril lavigne-alice'' si iti da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste: "OMG negrul care are o broscuta mica FTW"! Te rog... abtine-te si nu-mi da fundita, nu o vreau! huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Cu drag, anonim

| Ram_6376 a răspuns:

2 versuri sau macar cateva cuvinte din melodie poti sa ne dai?

| subzero_4108 a răspuns:

Chamilionar-turn it up...
sau ceva de genu