| Iulykaa a întrebat:

Hey! Sunt o noua fana One direction ( 1 saptamana... si ceva.) As vrea sa stiu cat mai multe lucruri depre Harry Styles si Niall Horan...
Ms :* Funda

Răspuns Câştigător
| magdaliciii a răspuns:

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Styles iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.
Niall Horan s-a născut în Irlanda la 13 septembrie 1993. Părinții lui, Maura Gallagher și Bobby Horan, au divorțat în 1998, iar după ceva timp mama lui s-a recăsătorit. Pentru câțiva ani, el împreună cu fratele lui mai mare au locuit cu mama, după care s-au mutat cu tatăl lor. Băiatul cântă de când era mic la chitară, iar într-un interviu a spus ca ea este cel mai frumos cadou pe care l-a primit vreodată de Crăciun. sper ca tiau fost de foloswinking

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ăăă,google există degeaba?

| Iulykaa explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Ăăă, vrei ceva de la viata mea?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Iulykaa):

De la viaţa ta nu, de la tine da: să foloseşti google-ul.

| Iulykaa explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Poate nu vreau Problem?

| magdaliciii a răspuns:

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Styles iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Styles iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.
Niall Horan s-a născut în Irlanda la 13 septembrie 1993. Părinții lui, Maura Gallagher și Bobby Horan, au divorțat în 1998, iar după ceva timp mama lui s-a recăsătorit. Pentru câțiva ani, el împreună cu fratele lui mai mare au locuit cu mama, după care s-au mutat cu tatăl lor. Sunt o trupa foare cool.:*

| floryiciyca a răspuns:

s-a nascut la data de 1 februarie 1994 are o sor pe nume gemma este din homles chapel parintiilui s-au despartit cand el avea 7 ani iar acum sta impreuna cu louis intr-un apartament
Des Styles, -tata
Anne Cox, -mama
Robin Twist, -tata vitreg
Gemma Styles, -sora

numele intreg:Harry Edward Styles
Nascut in :Holmes Chapel, Cheshire
England, United Kingdom
Inaltime:
1, 78 m
Data nasterii:
1 februarie 1994(18 ani)
Zodia:
Varsator
Lucruri despre el:
Face parte din 1D[logic]
Ii place sa poarte parul cret ca sa atraga atentia fetelor[ce sweet:X]
Este vocea principala la 1D impreuna cu Liam
Este cel mai tanar membru 1D
Este cunoscut ca "cuceritorul" trupei
Ii place sa stea dezbracat:->, deja i-a contagiat pe Niall si Liam.Dp el, este un obicei tampit, dar care atrage anumite fane:->
I-ar placea sa aiba iubita, a avut, dar spune ca nu este bun atunci cand vn vb de primul paswinking
Odata, Liam si Niall, l-au inchis intr-o camera si cand s-au intors l-au gasit dezbracat si le-a zis:"Tah Dah"rolling on the floor
Are o sora pe nume Gemma cu care se inteleg foarte bine!
Cam atat... sper sa primesc funda :*
1.Ii plac feteele cu forme
2.A avut un hamster pe care il chema Hamster =]]]
3.Are 1,78
4.Poarta 44 la pantof
5.e cel mai mic din 1d.
6. el a avut ideea cu numele 1d.
7.Iii e frica de serpi
8.nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
9.ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze.
10. vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
11.ii plac pisicile
12.melodia lui preferata este john mater - free fallin'
13. locuieste cu louis intr-un apartament
14.filmele lui preferate sunt the notebook, titanis si love actually
15.majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par