| CB4ever_3161 a întrebat:

Pentru fanii Marilyn Manson, ce credeti ca vrea sa exprime prin melodiile sale? Care este parerea voastra despre el, ca om, ca persoana?

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Mie imi place Marylin Manson si il apreciez pentru munca lui. Unele melodii ale lui sunt cam nebune, iar unele videoclipuri scarboase, dar asta ma face sa imi placa mai mult. Imi place stilul lui vulgar, dar unic. Despre versuri ce pot sa spun? Sunt total Manson!;)) E un personaj foarte controversat in industria muzicii si de asta mai toata lumea il cunoaste. Stie cum sa se faca cunoscut+ ca mi s-a parut genial ca din numele frumoasei si cunoscutei Marylin Monroe si criminalul Charles Manson el sa isi faca numele de scena. Mult respect din partea mea! Adaug si un videoclip pentru cei ce nu il cunosc.
Genial!
http://www.youtube.com/watch?v=4kQMDSw3Aqo

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Nimic special doar vrea sa faca cat mai multi bani prin muzica ca tot omul! bafta

| lunarwolf a răspuns:

Marilyn Manson. Superb. Ingenios. Inspiratie. [astea sunt primele cuvinte care imi vin in minte cand ma gandesc la Marilyn.]
Pe multi ii deranjeaza felul lui salbatic de-a fi,dar cui ii pasa?oh go on Eu ii pis in freza pe toti care-l comenteaza.
Daca este mai rebel,mai creativ si daca vrea sa-si exprime sentimentele, nu inseamna ca vrea sa ii distruga pe adolescentii de pretutindeni sau sa le suceasca mintile in vreun fel. E modul lui de a fi ca artist.
Eu il apreciez ca are tupeul sa fie diferit, sa spuna ce simte si sa se expuna in fata misoginilor chiar fara pic de inhibitii. Imi pare rau pentru ce-a avut de suferit din cauza unor oameni.oh go on Macar a reusit sa continue. oarecum.
Pentru mine va fi o continua sursa de inspiratie. Va veni de fiecare data cu ceva nou - ii place sa socheze. ^-^ Si nu cred ca sunt singura care crede asta despre el.

Marilyn la putereeeeeee. \m/

| CB4ever_3161 explică:

In regula,multumesc pentru raspunsurihappy acum as vrea sa va intreb, credeti ca este intr-adevar satanist?thinking Am vazut pe internet, Manson le-a spus copiilor ca iadul este un loc minunatstraight face si a facut niste gesturi mai... extreme ca sa zic asa, din punctul asta de vedere.