| anonim_4396 a întrebat:

happy Prima mea intrebare.sunt noua: Ce credeti despre retardatu` ala de Justin Bieber? big grin

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Il urasc asa, pur si simplu. Nu este pe gustul meu. Nu stiu ce vad fetele la el. :p

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nimic impresionant, nimic nou, melodii comerciale, facute pe calculator doar pentru bani si atat, fara sa transmita vreun sentiment etc. Nu-l urasc pe el, urasc obsesia pentru el. Dar nu numai Justin Bieber participa la valul de muzica comerciala. Mai avem si house-ul si dance-ul romanesc, rap-ul imputit al lui puya, grasu xxl etc. Nu numai el e problema acestei lumi, ci toti acesti "cantareti nemaipomeniti"

| thegreatgatsby a răspuns:

Hahahah hai sa-l facem retardat pe Justin! Ce cool suntem!

| Atotstiutorul a răspuns:

Eu il iubesc! p. s. sunt baiat!

| dsadasdsada a răspuns:

E retardat? thinking oki. deci daca incepem sa il injuram acum fanele o sa ne dea stupid si nefolositor.Insa imi place somebody to lvoe si pray... dar se cam screme ooh straight face am unul in scoala eamana cu el si ii spun JB in varianta blondbatting eyelashes laughing

| FunkyBaby a răspuns:

Vai cine sa gasit sa il faca pe justin retardatlaughingeu cred ca mai retardata esti tu. te crezi mai tare decat el? crezi ca poti canta mai misto decat el? daca asta crezi tu dc nu ai ajuns pana acum la tv? oamenii nu il adora doar pentru ca e frumos ci si pentru vocea lui super misto.mai bine taci.

| Smile94 a răspuns:

Ce aveti cu el? daca s-a descurcat (cu sau fara voce) si a ajuns miliardar la varsta la care unii sunt preocupatii cu ce sa se imbrace sau cum le sta parul:in fine nu imi place de el dar nici nu il consider retardat

| Codruta a răspuns:

Buna Serena si bine ai venit printre noi!

Pai nu stiu ce sa zic imi plac unele melodii dar nu pot sa zic ca sunt o fana infocata cum sunt altii/altele

Sunt cumva la mijloc laughing

| Robeee a răspuns:

Auzi tu ai intrat in TPU ca sa te certi cu fanii Justin?
nu?
Pai atunci nu mai il fa retardat sau numai stiu cum. Ca eu chiar m-am saturat! Il jigniti asa aiurea straight face. Ba da voi chiar sunteti gelosi ca a avut noroc si a devenit ceea ce e acum!

| 3ntzz a răspuns:

Poza ta spune totul laughing
(fetita care prinde muste )

| sixtythree a răspuns:

Eu zic, ca nu-i frumos sa vorbesti asa despre cineva. pentru ca nici tie nu ti-ar conveni sa se vorbeasca asa despre tine. Eu cred despre el ca e si el om ca si noi ceilalti, cu calitati si defecte! Pa pa

| GFantastikBaby a răspuns:

Nu e retardat. Nu cred ca il cunosti, ca sa ti se faca impresia asta. Are o voce minunata si niste melodii grozave. Inteleg ca nu il agreezi, si chiar nu iteleg de ce. Ce problema ai cu el? Sunt de acord cu Robeeee. Sfatul meu e sa nu mai ziceti de astea despre vedete, inclusiv despre Justin, pentru ca nu le cunoasteti!

| DenisaDenisuk a răspuns:

@kiratrend Si mie mi se intampla la fel (nu zic de mine ) De un pr.laughing

| Crynutza_5332 a răspuns:

Bleah... e un gay, un copchil de numai 12 ani(exact ca un manelist)

| Crynutza_5332 a răspuns:

Bleah... e un gay, un copil de numai 12 ani(exact ca un manelist)

| pisicuts a răspuns:

Hei copchila, la ce iti irosesti timpul pretios punand intrebari stupide? se vede ca iti place sa-l pupi pe justin in cur din moment ce ii acorzi aceasta onore de a avea prima ta intrebare de pe TPU dedicata lui. gagica eu sunt fana. si ce? tu ai poza cu adam lambert nu? mda eu zic ca e retardat si asta chiar e gay=]]...ai facut o alegere gresita. asa si apropo justin te-a **** si nu te-a platit de il faci retardat?:]]...hai plimba ursu'oh go onstraight face

| saidlaura a răspuns:

Mi-e imi place si nu il face retardat!

| PitikAstaTeUbeste a răspuns:

Pai unele mel de ale lui sunt chiar frumoase.ca de ex mel "love me". asta nu inseamna ca sunt moarta dupa el dar.si totusi de ce il faci retardat? daca tie nu iti place nu trebuie sa comentezi ca poate altora le placewinking

| PitikAstaTeUbeste a răspuns:

E dragut dupa parerea meawinking

| mariana_9670 a răspuns:

Retardat/a esti uh
ai vrea uh sa ai faima lui
gand o sa fii egal/a ca el at o sa poti sal judeci pana atunci
taci din gura!