| ladacada a întrebat:

stie cineva versurile de la cea mai buna melodie din univers, Danza Kuduro? Dau funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://lyricstranslate.com/ro/danza-kuduro-danseaza-kuduro.html

Mâinile sus
Mişcă-ţi şoldurile
Întoarce-te într-o parte
Dansează Kuduro
Nu te obosi prea tare
Nebunia e abia la început
Dă din cap
Dansează Kuduro

Mâinile sus
Mişcă-ţi şoldurile
Întoarce-te într-o parte
Dansează Kuduro
Nu te obosi prea tare
Nebunia e abia la început
Dă din cap
Dansează Kuduro

Cine poate controla puterea acestui sentiment malefic care curge prin venele tale
Sau căldura soarelui care te acaparează şi nu-ţi mai dă drumul, iubito
Cine poate opri mişcările care te fac să-ţi pierzi controlul şoldurilor (Sexy!)
Şi acel foc care te arde pe dinăuntru şi uşor uşor te transformă într-o fiară

Cu mâinile
Mişcă doar şoldurile
Întoarce-te
Dansează Kuduro
Nu te obosi prea tare
Nebunia e abia la început
Dă din cap
Dansează Kuduro

Dansează, e o nebunie aici
Bruneto, vino lângă mine
Nimeni nu va sta locului
Vreau să te văd, hai dansează kuduro
Mişcă-ţi corpul, e o întreagă nebunie aici
Bruneto, vino lângă mine
Nimeni nu va sta locului
Oi, oi, oi, oi, oi, oi, oi…
Vino-ncoa, mişcă-ţi şoldurile, hai să dansăm kuduro
Oi, oi, oi, oi, oi, oi, oi…
Fie că eşti brunetă sau blondă, vino-ncoa, mişcă-ţi corpul, dansează kuduro

| corolav a răspuns:

Și pe Marte se compune muzică?
Aceasta s-a teleportat pe Terra?
Știi tu toată muzica care s-a scris în ultimii 1400 de ani ( să ne rezumăm la cea de pe Pămînt) pentru a o putea compara și a te pronunța asupra celei mai bune?
Iartă - i, Doamne, că nu știu ce spun!

Răspuns utilizator avertizat