| blackblood a întrebat:

Stie cineve cum se cheama melodia din reclama de la Nesquik in care e o fata care deseneaza pe tabla si un baiat care joaca fotbal? dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

,,ok,deci am vorbit cu un tip cu care am lucrat la reclama si mi-a spus ca melodia este proprietate oficiala nesquick.melodia este creata special pentru aceasta reclama deci in concluzie nu puteti face rost de ea."...asta e raspunsul de la un tip care a postat reclama pe youtube...http://www.youtube.com/watch?v=rwJVgUsNnnY
fundita?:o3:o3:o3