| 2nEe1 a întrebat:

:*! Stiti videoul de la mirrors-justin timberlake, nu inteleg o faza cand plange tipa aia in pat? cei cu aia

2 răspunsuri:
| sebby27 a răspuns:

In scena aceea, femeia afla ca e insarcinata pentru prima oara in viata ei.

("Then, in the 80s after being married to her husband, she cries with black mascara all over her face feeling she is about to be pregnant for the 1st time. ")

Sursa: wikipedia

| Katherine3003 a răspuns:

Dupa parerea mea si a prietenei mele, tipa afla ca e insarcinata. Are si mana pe burta, inca un semn. Dar toti putem interpreta altfel cele vazute.