| Lovelyangel17 a întrebat:

Hey va place trupa Little mix? Daca nu o stiti dati pe acest linkhttp://youtu.be/......YPaaSCoeKI

2 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Nu imi place. Am auzit de ea. Trupa are multi fani in UK am observat cum multa lume spera ca una dintre piesele lor sa fie nominata la Best British Video, ceea ce nu s-a intamplat spre dezamagirea unora. Am vazut multe comentarii pe Twitter desi la vremea respectiva habar nu aveam cine sunt Little Mix.

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu am auzit de ea, dar imi place.