| flaviusvampirdeiasi a întrebat:

Heyy, caut tobosar (la liceu) care sa fie pasionat de rock si metal, dar si de alte genuri si care sa locuiasca in zona Bucuresti.
Avem o trupa de coveruri, dar dorim sa incepem si sa compunem, avem concerte aproape lunar (ne-a parasit tobosarul acum ceva timp).
Sper sa existe doritori

2 răspunsuri:
| Num?numescBrBr a răspuns:

Sunt din Craiova dar daca vrei pot sa te ajut la versuri și pot prelucra și voci sau sa masterizez melodii. Dacă ești interesat vorbim pe email și dacă ești de acord te ajut. In schimbi mă vei credita drept compozitor, etc.

| flaviusvampirdeiasi explică (pentru Num?numescBrBr):

Ar fi cool, dar ideea e ca avem nevoie de tobosar pentru concerte, ca asa am compus si noi cateva melodii si na... multumim de propunere totusi