| THhumanoidTH a întrebat:

Hi! Am o intrebare pentru fanii muzicii rock! Ce semnifica/inseamna acest gen de muzica pentru voi? DAU funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Madalinamadamadalina a răspuns:

Buna. Pt. mine rock'ul inseamna spontaneitatea, rebelitate... inseamna ceva ce nu multi pot face, inseamna sa te descarci sa spui tot. asta inseamna pentru mine. nu este un raspuns de mii de cuvinte dar cred ca am cuprins tot in cateva cuv... fundita?

1 răspuns:
| Ramm009 a răspuns:

As putea spunea ca pentru mine rockul este un sentiment... Poate suna ciudat, dar de cand ascult muzica rock (aprox 1 an) nu am mai avut depresii, cu toate ca majoritatea cantecelor nu au mesaje prea pozitive...mai ales Rammstein, care este trupa mea preferata love struck