| T_8837 a întrebat:

Hmmm nu stiu daca ati auzit de poveastea cu justin bieber... ca cica e un pedofil de 51 de ani... nu sunt fana, chiar nu l-am suportat niciodata, dar totusi povestea mi se pare parca scoasa dintr-un film. O fi adevarat sau?

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@DarkRose Nu e CNN, este ONN sau ceva de genu laughing

Iar ONN este un canal de parodii, farse si fakeuri happy
Nu este adevarat.
Prost ai fi sa crezi ca e adevarat.
Pa:*

| thegreatgatsby a răspuns:

Da, Onion Tv happy
Cica CNN! Prosti sunteti ma.

| thegreatgatsby a răspuns:

OMG logic ca exista , cunosc o fata care l-a cunosc in Germania .
Ce naiba , numai fiti atat de naivi ! ONN este canal de farse si parodii .

| QuadruplePersonality a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=player_embedded#!

nu stiu ce sa zic :|. wathever.cum o fi, pe mine nu ma doare.

| R9kitty a răspuns:

Buna:* Nici eu nu sunt fana a lui, dar e complet o minciuna. Nu este de la CNN, ci de la Onion News ( un site de caterinca, ca si OTV) si are sigla ONN(o e ca o ceapa daca te uiti bine). si imagineazati, un om de 51 de ani nu poate avea voce de adolescent. si daca te uiti mai bine pe net vezi videouri in acre JB e de vrei 13 ani si canta. Uite insigna CNN:

http://www.zahipedia.com/......ws-online/

si sigla Onion news:

http://www.nyc.gov/html/film/html/news/040108_digital_onion_news.shtml

PaPa:*

| irinaaa a răspuns:

E doar un zvon.Chiar nu stiu cine asa ceva.Sunt niste prostii.
O_o

| scully a răspuns:

Da, cred ca e reala
CNN-ul nu glumeste si nici nu face farse :O
si nici nu-l sufar pe bieber asta!:-&

| DarkRose a răspuns:

Eu cred ca da. Totusi reportajul este prezentat de CNN si nu cred ca e de gluma cu CNN-ul, adica nu fac glume si alte chestii, daca vedeam stirea pe vreun site anonim sau mai stiu eu ce sigur era o gluma, cum a fost si faza cu Eminem cu ca ar fi muritstraight face. Pana la urma fiecare crede ce vrea, iar eu credtongue Byeeee

| DarkRose a răspuns:

Aaa si am uitat Nu Sunt Fan Justin Bieber, doar ti.am rasp la intrebaretongue Byeee

| a răspuns:

Mda, toate fanele au lesinat cand au vazut parodia.
O prietena de-a mea e inca in stare de soc, la terapie intensiva.

| LALALALALALAAAAAA a răspuns:

Nu e cnn e onion tv XD

| crysscool a răspuns:

Este adevarat...cred eu il cunosc de pe twitter si mi-a zis ca e adevarata