| Rucsanica a întrebat:

HRISTOS A INVIAT!
Cine poate sa imi dea cateva informatii despre Indila?

2 răspunsuri:
| musiiic a răspuns:

Wikipedia

| RockOrNothin a răspuns:

Adila Sedraia (born 25 March 1979 Paris, France), best known as Indila, is a French female R&B singer and songwriter.
"Dernière danse" released in December 2013 charted in France reaching the SNEP Top 2.

Adila Sedraia (născută 25 Martie 1979 Paris, Franța), cunoscută mai mult ca Indila, este o femeie de origine franceză, cântăreață de R&B și compozitoare.
"Derniere Danse", scos in Decembrie 2013 a ajuns nr 2 în Franța in topul SNEP.

Nu ți-am tradus mot-a-mot (cuvânt cu cuvânt), dar sper că înțelegi. Dacă nu, varianta în engleză este mai sus ^^