| RobertyOz95 a întrebat:

Http://www.gossipteen.ro/harlem-shake-cea-mai-noua-moda- pe-internet

hmm, voi ce parere aveti, harlem shake sa fie mai tare decat gangnam style?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

E cea mai mare tampenie pe care am vazut-o in viata mea.

Ieri au vrut niste smecheri de prin liceu sa faca harlem shake in baie. A venit directorul adjunct si i-a aliniat pe toti in curte. I-a pus sa faca flotari, genoflexiuni, chestii d-astea. Si-a batut joc de ei o ora intreaga si tot liceul era pe jos de ras. Asta e o chestie amuzanta, nu rahatul ala de Harlem shake.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Directorul şcolii tale e genial şi merită tot respectul. La noi în şcoală i-a adunat pe toţi în curte şi i-a pus să danseze Gangnam Style în timp ce profesorii filmau. Lumea asta se duce de râpă.

Cât despre întrebare... un rahat(harlem) n-are cum să fie mai tare decât un alt rahat(gangnam), pentru că ambele sunt oribile, n-au nimic bun sau plăcut în ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Foarte tare întâmparea, iar directorul vostru e absolut genial!
Dacă lumea s-a amuzat, înseamnă că e normală. Dacă le-ar fi ținut partea, înseamnă că nu au umor și se victimizează din orice. Mie îmi pare rău, toți greșim, dar și-o merită.
Dar eu tot nu înțeleg. Ce naiba e așa special la Harlem Shake și toți exersează bâțâiala aia? E un dans banal, o prosteală, oricine poate face așa ceva și cred că au făcut-o și alții fără să posteze pe youtube cu mult înainte.

| SimionAlexandru a răspuns:

Personal, cred ca tot gangnam style e mai cool big grin Acum, depinde de gusturile fiecaruia. Tu pe care o preferi? happy