| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM
Pareri?

Răspuns Câştigător
| Adelin89 a răspuns:

Videoclipul mi se pare aiurea, dar melodia e super; D

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

A ce iti suna? tongue (despre ce crezi ca e vorba)
Super faina melodia, la fel clipul, singurul bai e ca strofele par cantate de Rihanna, asta pentru ca Sia a compus Diamonds.

| sabin89 a răspuns (pentru Mădă0611):

Auzi, soro, ce zice Wooden, ca muzica e oribila. Mie imi place. Bine a zis cine a zis aia cu gusturile, cum ca "non disputandum". raised eyebrows

| Mădă0611 a răspuns (pentru sabin89):

Exact, fiecare cu gusturile lui. devil Deci, a ce iti suna? Mie a sinucidere.

| sabin89 a răspuns (pentru Mădă0611):

Disperare...inrudita cu sinuciderea. laughing

| Wøodenpints a răspuns:

Grețos.
O fetiță care arată ca ținta unui pedofil cu minivan prinde muște și se bate cu monștri invizibili pe o muzică oribilă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intodeauna am auzit melodia asta prin statia de autobuz, in autobuz, magazine, mall, carrefour, OMV, kaufland si alte locuri publce.
N-am stiut niciodata cum se numeste, n-am fost atenta la versuri, si nici nu m-a interesat. Credeam ca o canta Rihanna.

| sabin89 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Asa auzeam eu anul trecut in toate locurile publice Set fire to the rain. Nu stiam cine canta, nu eram atent la versuri, dar imi placea raised eyebrows

| sabin89 a răspuns (pentru sabin89):

Scuze, acum doi ani.

| Moryami a răspuns:

Este un videoclip foarte ciudat... dar melodia e draguta happy Chiar nu am idee ce ar inseamna videoclipul, n-are nici o treaba cu melodia laughing