| Madalynutza28 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=GIiReLL2rlk

Ce parere aveti? Mie mi se pare o prostie, (cea mai mare prostie) dar vreau sa vad si parerile voastre!
P.S.:Nu cred ca cuiva ii place!

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Melodia" asta chiar e un gunoi.

| Nucreeed a răspuns:

rolling on the floor))

| Wøodenpints a răspuns:

Ok, după 3 secunde am închis. Să nu le fac vizualizare.
Deci trebuie să fii un om prost, foarte prost, extrem de prost, nemaintâlnit de prost, ca să-ți placă așa ceva.

| Duucu a răspuns:

Aoleo,îștia au blocat comentariile și bara de dislike laughing

| Vans a răspuns:

Nu opresc Motorhead pentru aşa ceva, să fie clar.

| KristalPop a răspuns:

Ce tâmpenie... Ce videoclip de rahat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groza, Velea şi Cabron?! Oribil. Cred că cel mai bun artist al acestei melodii e Mazăre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca exista in dictionar un cuvant care s-o descrie. Oribila e putin spus. E un **** care ne impute urechile si ochii. Sunt insa destui care sa-l savureze.

| bogdan133 a răspuns:

O melodie copiata in procent de 50%, pacat ca nu mai stiu exact de la cine. niste versuri ala ' Mazare ' Pacat.