| XatomisX a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=KQ2yGQtdAak&feature=relmf u

ziceti voi de nu are voce misto de black metal;) astia rad de el pentru ca nu stiu sa aprecieze;)

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Să te duci să cânţi black metal, la audiţii la un concurs penibil de pop/comerciale/căcat....nu-i cea mai bună idee.

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Păcat că folosește tehnica greșit și-o să-și f00tă laringele literalmente.

| bloodyhell a răspuns:

Omg laughing inainte sa dau pe link exact la el m-am gandit.il stiu pe tip de mai mult timp si e tare.

| EvangelineDS a răspuns:

Mie imi place tipu', dar nu tuturor le place acest gen de muzica.astia cauta ceva diferit, comercial si ceva pe care sa dai din c.u.r.

| XatomisX explică (pentru EvangelineDS):

Manele laughing)

| EvangelineDS a răspuns (pentru XatomisX):

Eventual dupstep laughing

| KristalPop a răspuns:

laughing Ce tare e individul!