| Bubble a întrebat:

Am gasit raspunsul la intrebarea care am pus-o initial la categoria muzica.Am alta problema.
Din greseala am sters recycle bin.cum il pun la loc? La Windows vista

Răspuns Câştigător
| cristiancristir a răspuns:

Dai clic dreapta pe desktop, alegi personalize si in fereastra care a aparut apesi in stanga sus change desktop icons. apare o noua fereastra unde bifezi recicle bin.Succes.

2 răspunsuri:
| kally a răspuns:

E vorba despre Blue Swede- Hooked On A Feeling, dar asa e melodia.cu hugajaka:))

http://www.youtube.com/watch?v=2QK-XUsKb00

| yoyodedeea a răspuns:

big grin din fericire gasestiraspunsu la mine la intrebari...big grin