| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q&feature=relmf u De ce s-au facut doua versiuni? Mai e una din puscarie... stiam de mult de MJ, dar nu mi-a trecut prin sa intreb :)) P. S Pentru ochii am folosit TOBREX inainte sa imi afisati raspunsurile la cealalta intrebare deoarece se infectase si celalalta (stangul) si am fost la farmacie cu mama si mi-a dat farmacista Tobrex 2 cutii picaturi si crema. SI intr-o zi mi-a disparut... app am crezut ca conjunctivita pot face doar pisicile...

Răspuns Câştigător
FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Varianta în pușcărie a fost considerată prea dură la americani așa că Michael a trebuit să filmeze o nouă versiune. De asemenea a trebuit să schimbe un vers (’jew me’) pentru că părea anti-semit.
Vezi: http://www.adl.org/presrele/asus_12/2662_12.asp