| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=JlLr3NFlVTM

Acesta e videoclipul unde le da numele lor care le cunoaste pe :

ANKA JULIETTE CLAUDINE AMANDA KYLIE RITA si YULIA din trupa SEXXY sa-mi le spuna celalalt nume de familie.

5 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Julia jianu-JULIETTE
Claudia Pătrăşcanu-CLAUDINE

Atat stiu, sper sa te ajute.

| Cσcσ a răspuns:

Claudia Pătrașcanu-Claudine
Julia Chelaru-Juliette
Dar pe celelalte nu le pot gasi deloc sad. Esti sigur ca erau atatea fete in trupa aia?

| PetrusEmanuelMihai a răspuns (pentru Cσcσ):

Da iti dau linkul uitate cand scrie Yulia cu Y si cand o arata it face pupic cu mana langa unu cu ochelari pe numele lui
M LE BLANC este ochelari 1 : 41 yulia are un tricou maro ciocolatiu e una blonda

| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 explică (pentru Cσcσ):

Da iti dau linkul uitate cand scrie Yulia cu Y si cand o arata it face pupic cu mana langa unu cu ochelari pe numele lui
M LE BLANC este ochelari 1 : 41 yulia are un tricou maro ciocolatiu e una blonda