| dbelbita a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=XprjqEyK_xM Stie cineva cum se numeste melodia de la inceput?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Alice Willis e compozitorul, care a creat piesa special pentru desenul animat. Probabil de aceea nu are nici titlu.
Se stie doar ca genericul a fost interpretat de o orchestra de 50 de instrumentisti, lucru mai rar in lumea animatiei.

| dbelbita explică (pentru dannyel86):

Asta am vazut si eu cine e compozitorul, dar numele piesei m ar fi interesat.

1 răspuns: