| KatPetrova a întrebat:

Hy vreau sa fac o trupa cine e interesat sunt din timis

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Ce gen canti?

| KatPetrova explică (pentru daassh):

Pop-dance

| daassh a răspuns (pentru KatPetrova):

OK, succes, am crezut ca, canti R&B, ca puteai sa ma ajuti cu un refren la o piesa.

| KatPetrova explică:

Pff, am pus intrebarea asta cand eram un copil mic si prost laughing
Pai totul consta in exercitiu, inainte de a canta trebuie sa faci vocalize de incalzire dar conteaza si calitatea vocii... Ii recomand persoanei sa mearga la ore de canto pentru ca sigur nu va mai avea probleme...dar depinde si de profesor, puups :*

| KatPetrova explică:

Vocalizele de terta, sa le caute pe net si sa le faca... Daca nu are pian atunci sa le faca odata cu tutorialul

| TheodoraTrandafir a răspuns:

Buna Kate, iti pot pune o intrebare daca nu te superi...cum isi poate controla o persoana vocea(nu este vorba de mine), adica cand iti fuge...