| laramistigan27 a întrebat:

Hyyyy,ce stil de muzica asculti si da si niste exemple de trupe sau artisti la ele.Adica eu ascult indie, rock alternativ:Imagine Dragons!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christian rock: Red (daca vrei asculta melodia ''Lie to me'' sau ''Buried beneath'', sunt geniale), Nine Lashes, Righteous Vendetta
Epic rock/pop
Instrumental rock: Audiomachine, Cliff Linn
Alternative rock: Linkin Park, Fall Out Boy, Muse, My Chemical Romance (ocazional, nu sunt fana)
Electronic: Depeche Mode

| Whateverpfff a răspuns:

Ascult Rap:samurai. cedry2k,cheloo,chimie,nimeni altu'
melodii mai vechi... ub40, modern talking
rock:red zeppelin
romaneasca:marius moga, smiley.vama

| someonetoholdyourhand a răspuns:

Rock: Bon Jovi, AC/DC, Nickelback, Guns N' Roses, Nirvana etc.