| OkMih a întrebat:

Idei de teme pentru melodii Trap?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Petreceri costisitoare, diamanate, bani, femei.

Cam asta e trap-ul. thinking

| Alexuţ02 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Lil Peep nu prea a fost trapper. eu zic în general, sunt sigur că băiatul care a pus întrebarea vrea să fie Quavo 2laughing

| Alexuţ02 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Cât despre melodii, le ştiu pe unele, dar nu m-am chinuit să ascult, nu prea sunt genul meu.
Doar Awful Things, Save that sh*t îmi plac de la Peep şi Falling Down cu tentacion.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Alexuţ02):

Eh...a fost mai mult un trapper EMO rolling on the floorNici mie nu-mi place ''flexareala'' si ''gangstareala'' gen 6ix9ine si care mai is.Si aia care repeta un cuvant de 2000 de ori

| Alexuţ02 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Asta e industria, asta place acum mai tuturor, doar o parte mică sunt împotriva trap...