| ZambesteIsusTeIubeste a întrebat:

Imi place foarte mult sa cant. Atunci cand cant ma simt foarte bine.
Multi spun sa ma las de asta ca nu am voce, dar totodata sunt cativa care spun ca am voce.
Recunosc nu am cea mai frumoasa voce din lume dar totusi nici cea mai urata nu e.
Ce ma sfatuiti sa fac.Va rog raspunsuri decente chiar am nevoie de ajutor.

P.S. am 14 ani.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| MEandTHEWORLD a răspuns:

Si eu aveam acelasi vis ma imaginam pe scena si ca aveam fani si cate si mai cate(asta se inampla acum vreo 2 lunihappy )mi s-a schimbat acest vis si am inceput actoria.acum doar asta si scoala ma mai interreseaza. daca e ca sa te convingi tu du-te la canto si acolo vei vedea ce iti suna oamenii aceia

2 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Nu e o regula sa te si pricepi ca sa faci ce-ti place. Canta in continuare! O viata ai. Traieste-o cum vrei tu. Pe parcursul timpului vei exersa, te vei duce la niste ore de canto si iti vei imbunatati vocea daca acum nu esti foarte multumita. Ai incredere in tine si succes in continuare! Numai bine!happy