| NuImiPunNume a întrebat:

Imi puteti da o lista a melodiilor de la
UK Hosted Countdown Carly Rae Jepsen's No 1 Girls Mtv-Ro
Daca stiti macar melodia cu nr. 10 cum se numeste sa-mi zicei!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JessicaJ a răspuns:

Ok cred ca e Cheryl Cole -Promise this...
Fiindca imi amintesc cand zicea multumesc ca va uitati si alte alealaughing si apoi a zis sa incepem cu o fata care e adorata in America pentru piesa ei...
Sper sa am dreptate:d

3 răspunsuri:
| JessicaJ a răspuns:

Era cumva cantata de Ke$a?

| NuImiPunNume explică (pentru JessicaJ):

NUsad Chiar mi-a placut melodia si nu stiu nici artistul nici numele melodieicrying

| NuImiPunNume explică (pentru JessicaJ):

Asta e, mersii mult:*

| JessicaJ a răspuns (pentru NuImiPunNume):

Ok cred ca e Cheryl Cole -Promise this...
Fiindca imi amintesc cand zicea multumesc ca va uitati si alte alealaughing si apoi a zis sa incepem cu o fata care e adorata in America pentru piesa ei...
Sper sa am dreptate:d