| TudorTeodoraRoxana_9863 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numesc melodiile de la Burlacul sezonul 3 episodul 3? [multumesc mult] acord funda!:X

3 răspunsuri:
| maddy2012 a răspuns:

Ador muzica aceea! E cantata de Two steps from hell...Una dintre melodii este Love and loss...Nu stiu cum se numesc celelalte, dar melodii asemanatoare ar fi urmatoarele(toate de Two steps from hell):
-Everlasting
-After the fall
-Forces of destiny
-Heart of courage.
Lista poate continua, desigurhee hee.

| TudorTeodoraRoxana_9863 explică (pentru maddy2012):

Acestea sunt soundtrck-uri... eu vreau melodiile care au fost difuzate pe parcursul episodului.happy mersi oricum :*

| maddy2012 a răspuns (pentru TudorTeodoraRoxana_9863):

Hmmm... N-ai pentru ce...Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut mai mult.