| Eu4EverX a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeste melodia cu versurile: ma uit in oglinda si zic"ba esti prost?" ba cum ai putut sa o lasi sa plece cand tu o iubesti ba si ea te iubeste?

Răspuns Câştigător
| Monique_3125 a răspuns:

Simplu-oficial imi merge bine?happy

12 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Imi cer scuze, am confundat versurile.Pe buna dreptate ai dat fundita lui Monique, aceea e melodia. Te pup.

| DoOdO a răspuns:

Simplu-oficial imi merge bine

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca e formatia SIMPLU iar melodia - Oficial imi merge bine

| JoJo a răspuns:

Cred ca e Racla feat Dee: 2 in 1thinking

| betty17 a răspuns:

Este melodia Simplu - Oficial imi merge bine(vezi ca zice asta la un moment dat

http://www.youtube.com/watch?v=Q69oWhgFp04

| Mony_4137 a răspuns:

Cum spune si Monique.

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Simplu-Oficial imi merge bine

| greeneye a răspuns:

Simplu-Oficial imi merge bine

| putzulica a răspuns:

Dap exista astfel de melodie?crying nu stiu numele ei. dar sunt mf versurilebig grin

| putzulica a răspuns:

Apropo in caz de afli sa ma anunti si pe minebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu-mr. originality