| BaddieBae a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva trupe de si-rock?
Gen The GazettE, BIG BANG...etc...
Multumesc anticipat kiss.

Răspuns Câştigător
| Jigoku a răspuns:

Pai uite aici toate trupele care le stiu eu. sper sa-ti fie de ajutor.
Miyavi, x japan, gazette, gackt, aqua timez, ayabie, vistlip, screw, unsraw, dir en grey, an cafe, skull, guild, kalafina, janne d'ark, Kra, Acid Black Cherry, luna sea, megamasso, moi dix moi, nightmare, on/off, Phantamasgoria, porno graffiti, arashi, cat tun, ss501, aline nine, hyde, ayumi hamasaki, yamashita tomohisa, balzac, beat crusaders, nil delete heads, sid, buck tic, canzel, daizy stripper, deluhi, d'espairsRay, dio, d=out, l'arc'en'ciel, glay, girugamesh, g-dagon, heidi, lacrimosa, vidoll, lmc, plastic three, kagerou, the studs, sadiec, sug, v6, yuna ito.

5 răspunsuri:
| BaddieBae explică:

Tokio Hotel e o trupa germana, nu japoneza happy.
Mersi mult kiss.

| BaddieBae explică:

A,by the way, am facut o greseluta.Big Bang e o trupa koreana,The Gazette e japoneaza. Oricum, cand am pus ontrebarea, habar nu aveam diferenta dintre korean-pop si japanese-rock

| Element25 a răspuns:

Big bang canta kpop, nu jrock:X

| Beatricee a răspuns:

Tokio Hotel?