| monica2201 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numeste melodia din telenovela teresa care are ceva de genul prin versuri : teresa me inspira a gozar, mi dolor de caveza mi fatalidad?
FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna:)

Daaa, si eu am cautat mult melodia asta deoarece imi placea, si am gasit. Este asa: Teresa, mi azucar y sal, mi muerte y mi fortalesa, mi fatalidad, nu? Se numeste Teresa si este cantata de Aaron Diaz(Mariano). Uite: http://www.youtube.com/watch?v=dk-Wvc2hHqw

Sper ca te'am ajutat:-*

1 răspuns:
| Elennyi a răspuns:

Gloria Trevi - Esa Hembra Es Mala