| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune unde pot gasi noile melodii ale lui Miley Cyrus(ex. G. N. O) dar fara vocea ei, adica fara versuri cantate, pentru ca imi trebuie doar partea instrumentala pentru ca vreau sa fac un concurs de karaoke si am multe fane Miley. dau fundita pentru raspunsurile care m-au ajutat. merci

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

In primul rand GNO nu este melodie noua.
In al doilea rand poti gasi melodiile cautand pe youtube exemplu " miley cyrus gno instrumental download" sau pe google, sau am eu un program Real Player in care pot imediat sa-ti fac instrumentalul. Downloadeazal sau lasa-mi id-ul si ti le trimit eu.

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Incearca de pe youtube. scrie si tu karaoke-miley cyrus.

| Madutza_9991 a răspuns:

Pe youtube e cel mai simplu.