| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie niste site-uri cu melodii karaoke [fara vocea artistului dar cu versuri].

5 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Intra aici www.karaokeparty.ro dar vezi ca nu are chiar toate melodiile care exista si iti alegi o melodie.la un momentdat o saiti apara trei casute la prima casuta poti sa alegi vocal sau instrumental si alegi instrumental dar iti da si versurile
bafta sper ca te am ajutat

| Anche a răspuns:

Nu e nevoie de site-uri pentru. asa ceva! intra pe you tube si scrie de exemplu asa: Jessie si-price tag karaoke! scrii numele interpretului, numele melodiei si adaugi "karaoke"! atata tot! fundita?big grin

| CataNuStieCeNumeSaPuna explică:

@Anche am cautat zeci de melodii adaugand karaoke si crede-ma doar putine am gasit! sad

| bis1979 a răspuns:

Incearca www.rokaraoke.ro Au si sectiune gratuita

| ionion_8623 a răspuns:

Incearca http://www.rokaraoke.ro au si sectiunea gratuita

Întrebări recente