| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

Imi spune cineva niste cintece in limba rusa super sa fie camdin anii 2011-2013

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh, ştiu melodii ruseşti, dar nu ceva care să-ţi placă ţie. Dar ai google, oricum.

| LLLLLccccCCCcccCCC explică (pentru anonim_4396):

Ma omule eu stiu ca am gogle dar vreau sa imi recomande cineva cintece ruseti bune tu daca nu stii si crezi ca nu o sa-mi placa nici nu mai scrie la intrebarea pe TPU se recomanda ceva nuse scrie ca ai gogle sau internet

| anonim_4396 a răspuns (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Google mă, google.
Bine, bine. Ia să vedem, îţi place ce-ţi recomand?
http://youtu.be/SgXlUxDGFvU
http://youtu.be/Pq_ZQLOE3_4
Habar n-ai să te descurci singur.

| LLLLLccccCCCcccCCC explică (pentru anonim_4396):

Eu ti-am spus pe google sau youtube pot sa caut cintece rusesti doar ca am intrebat pe TPU sa imi recomande cineva cintece bune stii ce inseamna asta nu melodiile acestea care le stiu toti vreau ceva de care nu am auzit intelegi romanule tu mai intii invata ce e TPU cum poti sa spui sa ma uit pe google pe cind intrebarea mea este daca stie cineva cintece in limba rusa tu ai raspuns pe alta tema asa ca tu nu stii sa te descurci tu habar nu ai ce e TPU aici se raspunde normal sa-i fie folositor celui care a pus intrebarea tu inainte de a raspunde citeste regulamentu omule ce e cu tine te-ai inregistrat pe un site si nu stii cum sa te folosesti de el mai ai de invatat multe

| anonim_4396 a răspuns (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

rolling on the floor
Mi-ai făcut seara, eşti foarte hilar.
Mă, te asigur eu că nu prea mulţi ştiu melodiile astea, dar tu eşti cam ameţit de felul tău şi văd că nici să te faci bine înţeles nu ştii. Care altă temă, mă? Ţi-am dat melodii în limba rusă. Probabil tu cereai melodii tradiţionale ruseşti, din folclor şi n-ai fost în stare să specifici cum trebuie ce cauţi. Păi asta-i altceva. Şi chiar nu-mi pasă de esenţa TPU-ului sau de regulament.

| LLLLLccccCCCcccCCC explică (pentru anonim_4396):

Ma faci sa rid tu stii ce e melodie ruseasca ma romanule nu stii desteptule aceste melodii nu sunt la moda eu vorbesc de cintece adevarate raminasule ce de destept mai esti vad ca eu sunt moldovan dar sunt mai destept