| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Imi spuneti si mie niste melodii reggae frum? :X

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cauta El negro pe youtube. Uite un exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=dlAJluh5yXo

| daniDeeDee a răspuns:

Don Omar - Hasta Abajo
Wisin y Yandel Feat. Enrique Iglesias - Gracias a ti
Carlos Baute - Colgando En Tus Manos (con Marta Sánchez)
David Bustamante - Devuelveme La Vida
Jyve - Solo a tu lado quiero vivir
magnate - nuestro amor es asi
Tito El Bambino Feat. Zion & Lennox - Mi Cama Huele a Ti
El Roockie - sigue bailando mi amor
Don Omar - Virtual Diva
Nigga - Te amo tanto
Nigga - Te quiero

| onelove001 a răspuns (pentru daniDeeDee):

ٳ ٴٳ ٴ! ńa ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ A spus ca cauta melodii reggae...straight faceREGGAE nu Reggaeton big grin

| hamsterx a răspuns:

Cauta pe youtube : bob marley. e cel mai bun cataretz de muzica reggae, banuiesc ca ai auzit de el. daca iti place acest gen de muzica iti vor placea cu sigurantza si melodiile lui! pup:*

| marcelan25 a răspuns:

Imi plac la nebunie. Cauta formatia: UB40.

| andrew_9324 a răspuns:

Cateva melodii : bob marley (alala long, one love, no women no cry ), damian marley - beutiful sau road to Zion, kymani marley-warriors, patrice-soulstorm, Tanya Stephens - It's A Pity, laid back - sunshine reggae, uB40 - red red wine...

| andrew_9324 a răspuns:

Ps. Danideedee ce ai postat tu e reaggeton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DaniDeeDee @ alea nu sunt raggaelaughing inna@cauta Tanya Stephens-its a pity\:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Alborosie, Gentleman sau romanesti Pacha Man, Mr. Levy, Fratziman, Skizzo Skillz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E. M. I. L-supradoza de vise
E. M. I. L-pisica love struck

| AlinFifty a răspuns:

Damian Marley - More Justice

| Sarbu_Razvan_1993 a răspuns:

Ras Matthew-Ganja in my Brain e cea mai bestiala.