| LTAA a întrebat:

In grila UPC, pe ce ce post se afla ZU TV?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Scuze.Este intr-adevar.Nu prea urmaresc posturile din acea zona.Ti-as da eu funda.Dar, din pacate, nu se poate.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este.

| LTAA explică (pentru darrio2007):

Tin sa te contrazic, am cautat ieri, cand am ajuns acasa, si am gasit ZU TV la numarul 213 (in locul GSP TV), in zona,, Sport", doar ca mai sunt probleme cu ghidul TV, astfel incat nu apar emisiunile corespunzator. Oricum, poate oricand fi mutat in zona,, Muzica" pe locul 6--.
Pacat ca nu pot sa imi acord singur funda.

| LTAA explică (pentru darrio2007):

Las' ca-i a ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru LTAA):

Ok.Mersi!

| LTAA explică (pentru darrio2007):

N-ai de ce.

| darrio2007 a răspuns (pentru LTAA):

Scuze.Este intr-adevar.Nu prea urmaresc posturile din acea zona.Ti-as da eu funda.Dar, din pacate, nu se poate.

| piratuu a răspuns:

In locul GSP tv