| Drinni a întrebat:

Intrebare pentru fanii tokio hotelhappy...am citit pe net ca Bill si Tom sunt in America in momentul asta, e adevarat?happy

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Am vazut ca ai pus intrebarea pe 9 septembrie.Bill a fost in America(Los Angeles)iar eu cred ca tot acolo si-au facut si ziua ca au implinit 21 de ani si sunt ''majori''in America.de 2-3 saptamani nu stiu nimic de ei. dar sper sa aflu cat de curand macar unde sunt in momentul de fata.big grin

2 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tokio-hotel.blogz.ro inrtati si voi si dati mai departe... astept si comuri va pup :X:X:X:*:*:*